Jani Réka megszerezte hatodik egyéni tornagyőzelmét

Összegeztük az elmúlt hét legfontosabb eseményeit

2. 27.
Fedett Ob: Dankó és Boros a legjobb

A két héttel korábbi U18-as mesterverseny két győztese, Dankó Vanesa és Boros Attila nyerte a Pécsett a felnőtt fedett pályás magyar bajnokságot. A párosok között a Bartha Panna, Badics Mila, valamint a Bartakovics Marcell, Cseresznyés Máté kettős végzett az élen.

2. 24.
Piros Zsombi kihívásként tekint a DK-meccsre

Bizakodóan várja a jövő heti Davis-kupa mérkőzést, amelyen reményei szerint második számú játékosként léphet majd pályára.

2. 21.
A tenisz mindenkié!

Ahogyan az elmúlt hónapokban is láthatták, a Magyar Tenisz Szövetség kötelességének érzi a felelősségteljes társadalmi szerepvállalást. Ezúttal a Teniszvetélkedők Sportegyesületének részére nyújtott segítséget az MTSZ.

U18: Dankó és Boros mesteri címe

Dankó Vanesa, valamint Boros Attila nyerte az U18-as mesterverseny leány, illetve fiú döntőjét. A BTC-n készülő MTK-s játékos klubtársát, Molnár Kittit verte két szettben. A Vasas teniszezője a nyíregyházi Marso TC versenyzőjét, Riskó Rolandot győzte le magabiztos játékkal.

2. 14.
Szenior ünnep a pesti Körmöczy-emlékverseny

Több mint négyszáz indulóval zajlik Budapesten a Körmöczy Zsuzsa ITF 700-as szenior torna

2. 13.
Jessica Pegula lesz Babos Tímea új párospartnere!

Amikor még január 11-én az MTSZ által kezdeményezett sajtóbeszélgetésen szóba került az akkor még visszatérésre készülő Babos Tímea idei szezonja, a női párosban négyszeres Grand Slam-győztes, háromszoros világbajnok teniszező csak annyit árult el, hogy 2022-ben komoly tervei vannak a párosban.