Belgium - Magyarország 3-1

2023. november 12.

A házigazda belgák jutottak tovább a rájátszásból a Billie Jean King-kupában. Charleroiban szombaton még 1-0-ra vezetett a magyar válogatott, de a belgák sorozatban három meccset nyerve már a páros előtt eldöntötték a továbbjutást a Világdöntő selejtezőjébe.

Vasárnap előbb Bondár Anna kapott ki Greet Minnentől, majd 1-2-nél Gálfi Dalma próbálta visszahozni a reményt a csapatnak. Hiába adogatott szenzációsan a 2. játszmában és nyerte a szettet 7:6-ra, az első és a harmadik játszmában Yanina Wickmayer sajnos jobb volt – a magyar játékosnak egyetlen fogadóelőnye nem volt a 2 óra 3 percig tartott mérkőzés alatt (2:6, 7:6, 1:6).

XLII Kispest Kupa 2024 - 06.29. Budapest - Ganz EKM Wekerle, 2024. június 29-30.