Stollár Fanny és Katarzyna Piter a Hungarian Grand Prix páros bajnokai!

2023. július 23.

A budapesti 250-es WTA-torna vasárnapi döntőjében a magyar/lengyel duó 6:2 4:6 10-4-re legyőzte a Jessie Aney/Anna Siskova kettőst, Fanny így karrierje negyedik páros WTA-trófeáját emelhette magasba, melyből hármat itt Budapesten szerzett.

Ünnepélyes díjátadóval végződött a budapesti WTA-torna páros versenyszáma, Stollár Fanny és partnere, a lengyel Katerzyna Piter végső sikerének örülhetett a közönség a Római Teniszakadémián. A díjakat Márky Jenő versenyigazgató, az Omorovicza Budapest által felajánlott ajándékcsomagot pedig Sütő Csilla, a Magyar Tenisz Szövetség főtitkára nyújtotta át a bajnokoknak.

A második helyezettnek járó trófeák az amerikai Jessie Aney-hez és a cseh Anna Siskovához kerültek, akik a győztesekhez hasonlóan megköszönték a szervezést a verseny összes közreműködőjének.

A döntő és a díjátadó összes fotóját itt tudják megnézni.