Korosztályos tornának adott otthont a Golden Ace Tennis Club

2022. október 25.

Az L14-es kategóriában egy roppant kiélezett döntő során Sávolt Karolina (Tenisz Műhely) szetthátrányból fordítva 6:7 6:3 10-6-ra győzött Nógrádi Noémi (Gubacsi) ellen. A legjobb négy közé még Bobok Petra (HTF Cso-Ko) és Kovács Emese (Tenisz Műhely) jutott.

Ugyanezen korosztály fiú versenye Vadász Oszkár Koppány győzelmét hozta. A Csopak Tenisz Klub játékosa 6:2 6:2-re diadalmaskodott a döntőben Sonkodi Boldizsárral (Vasas SC) szemben. Vadász az elődöntőben 6:1, 6:0-ra múlta felül Giovantsis Noelt (TM), és Boldizsár is szintén egy Tenisz Műhelyes versenyzőt búcsúztatott, ő 6:1, 3:6, 12-10-re nyert Sávolt Dorián ellen a legjobb négy között.

A fiúk U18-as versenyében az MTK-s Mező Marcell győzedelmeskedett, 6:0 6:2-re nyert klubtársa, Montague Attila ellen, aki az elődöntőben 7:6 6:2-re múlta felül Patai Dominikot (Vasas SC). Marcell szettveszteség nélkül nyerte a Golden Ace Kupát, a legjobb négy között Hargitai Csabát (Bebto Team) búcsúztatta.