Kék-fehér sikerek a Play+Stay Csapatbajnokságon!

2023. június 12.

A selejtezőhöz hasonlóan a Nemzeti Edzésközpontban került megrendezésre az idei Play+Stay Csapatbajnokság döntője is, melyen szombaton a fiúknál a BTC, a lányoknál pedig az MTK csapata győzedelmeskedett.

A lányok négyes körmérkőzése során az MTK csapata a MESE és a HTF-CsoKo csapatát is 2-1-re győzte le, a PVTC ellen pedig 3-0-ra nyert, így megszerezte az aranyérmet, míg a második helyen a HTF-CsoKo zárt, a bronzérmet pedig a PVTC-s játékosok nyakába akasztották.

A fiúknál a BTC csapata előbb a KTC gárdáját győzte le 2-1-re, majd a döntőben a Pasarét Piros csapata ellen nyert ugyanilyen arányban. A bronzmeccsen a KTC 2-1-re múlta felül a Pasarét Narancs csapatát, az 5. helyen a MESE, a 6. helyen pedig az Alfa TI csapata zárt. A díjakat Sütő Csilla, a Magyar Tenisz Szövetség főtitkára adta át.